Dynamic Keyboard - Pro v1.9.4Dynamic Keyboard - Pro v1.9.4
Dinamik Klavye! Bu klavye bu robot üzerinde Yazarken değiştirir!
Çok akıllı, Çok Hızlı ve Doğru!
Biz dokunmatik ekranlar gibi yepyeni yenilikler var, ama biz şimdi bile sanki bunları kullanıyor onlar
statik hareketleri olmadan, bağlar edildi! Bu nasıl bize yardımcı olabilir?

Makine öğrenme teknolojileri ve yapay akıl hesaplamalar kullanıyorum yardımcıları o mektubu olasılığı dayanarak tuşları perceivability ve boyutunu ayarlamak bu anlayışlar bir veritabanı yapmak için yeteneği vardı. 31 farklı dillerde ifadeler çok sayıda hazırlanmış, neden denemek değil mi?

Neler Yeni
1.9.4
Fix olan çökmesine
çift ​​Optimizasyon
Üzgünüm daha sonra revizyonunu nüks olarak azaltma. Ben birkaç ay içinde büyük bir yeniden tasarımı için hazır hale gelmiştir.
Gözlerini pealed tutun!
 
Dynamic Keyboard! This keyboard that changes as you type on android!
Very Smart, Very Fast & Accurate!
We have brand new innovations like touch screens, yet we are even now using them as though they
were static binds, without movements! How can this help us?

Using machine learning technologies and artificial reasoning calculations I have had the ability to make a database of insights that aides adjust the keys perceivability and size relying on the probability of that letter. Prepared with a huge number of expressions on 31 different languages, why not try it out?

What's New
1.9.4
Crash are Fix
Couple Optimizations
Sorry about the later lessening in recurrence of overhauls. I have gets ready for an enormous redesign in the a few months time.
Keep your eyes pealed!

Dynamic Keyboard - Pro v1.9.4Dynamic Keyboard - Pro v1.9.4

Dynamic Keyboard - Pro v1.9.4Dynamic Keyboard - Pro v1.9.4

Dynamic Keyboard - Pro v1.9.4Dynamic Keyboard - Pro v1.9.4

GOOGLE PLAY

APK
Password: www.cepvadisi.blogspot.com


Sayın ziyaretçi biliyor musunuz? Bu yazı sizden önce counter kişi tarafından okundu.


Share your views...

0 Respones to "Dynamic Keyboard - Pro v1.9.4"

Yorum Gönder

ECBanner
Copyright © 2011 CepVadisi Güncel Cep cepvadisi.blogspot.com'da bulunan yazı ve resimler kaynak belirtilmeden kopyalanamaz. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [ozkan@mail.nu] adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * Ödev Sitesi * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Güncel * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * Veda Dizisi * Yeni Vadi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI
Seo Memurvadisi Backlink Austausch ECBannerFree Automatic Backlinks Free Automatic Backlinks Free Automatic BacklinksFree Automatic Backlinks Free Automatic BacklinksFree Automatic Backlinks Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 

© 2010 Cep Telefonları -Cepvadisi.blogspot.com- All Rights Reserved Converted into Blogger Template by memurvadisi.com