Call of Duty: Strike Team v1.0.22.39915Call of Duty®: Strike Team v1.0.22.39915

Yakında ek android cihazlar için ** Destek!
Duty ® of Duty: Ekibi bir Abrand yeni, birinci şahıs ve yukarı ürün ekipman ile birlikte hücreye ait arazide oluşturulan Duty ® deneyimi üçüncü kişi Arama sunar. Tamamen farklı oyun durumların içinde üstesinden içine bu doğrudan önde önde gelen yetenekleri ile birlikte ekibinizin loadouts kişiselleştirebilirsiniz. Duty ® of Duty: Ekibi dinamik çalışma ve-gun birinci şahıs üçüncü kişi görünümü içinde eşleşen bir grupla sorunları ile birlikte keşif için kontrol ile takas en yeni kapasiteye sahiptir.

Yıl 2020. Endişeler yüksek dünyanın süper güçler arasında çalışır.Büyük bir sürpriz saldırıda, Oughout gerçek. Bir bilinmemektedir düşman olan bir çok savaşta kendileri tarafından S. bulur. Geçerli hedefi sorumluların bulmak için karşılıklı özel Fonksiyonlar Ortak Özel Operasyonlar Takım doğrudan her zaman.

Neler Yeni
Birkaç çeşitli konuları ele
 **Support for additional android devices coming soon!
Call of Duty®: Strike Team delivers an abrand new, first-person & third-person Call of Duty® experience created in the terrain upward pertaining to cell along with product equipment. Completely personalize your squad’s loadouts along with talents ahead of foremost these directly into overcome within diverse gameplay situations. Call of Duty®: Strike Team features the newest capacity to dynamically swap by run-and-gun first-person check out in order to reconnaissance along with matched group problems within third-person view.

The year is 2020. Worries work high between the world’s superpowers. In the big surprise attack, the actual Oughout. S. locates by themselves in a very battle by having an not known enemy. Your current objective is always to direct the Mutual Particular Functions Joint Special Operations Team in order to seek out those responsible.

What's New
Addressed a few miscellaneous issues

Call of Duty®: Strike Team v1.0.22.39915

Call of Duty®: Strike Team v1.0.22.39915

Call of Duty®: Strike Team v1.0.22.39915

Call of Duty®: Strike Team v1.0.22.39915

                Data Same From v1.0.21.39904

            just rename obb file to "main.7.com.activision.callofduty.striketeam.obb" 

how to install

Install Apk
copy the "com.activision.callofduty.striketeam" to SD Card/android/obb
launch the Game

GOOGLE PLAY

APK

OBB= part1 part2 part3 part4 part5
 
Password: www.cepvadisi.blogspot.com


Sayın ziyaretçi biliyor musunuz? Bu yazı sizden önce counter kişi tarafından okundu.


Share your views...

0 Respones to "Call of Duty: Strike Team v1.0.22.39915"

Yorum Gönder

ECBanner
Copyright © 2011 CepVadisi Güncel Cep cepvadisi.blogspot.com'da bulunan yazı ve resimler kaynak belirtilmeden kopyalanamaz. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [ozkan@mail.nu] adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * Ödev Sitesi * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Güncel * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * Veda Dizisi * Yeni Vadi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI
Seo Memurvadisi Backlink Austausch ECBannerFree Automatic Backlinks Free Automatic Backlinks Free Automatic BacklinksFree Automatic Backlinks Free Automatic BacklinksFree Automatic Backlinks Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 

© 2010 Cep Telefonları -Cepvadisi.blogspot.com- All Rights Reserved Converted into Blogger Template by memurvadisi.com